• Bioptron

  Terapia światłem ma szerokie zastosowanie. Szczególnie zalecana jest w przypadku pacjentów cierpiących na choroby reumatologiczne, po urazach narządów ruchu oraz przy gojeniu się ran. Fototerapia bywa też cenionym narzędziem zalecanym przez dermatologów. Na naświetlenia lampą kierowani są m.in. pacjenci skarżący się na atopowe zapalenie skóry, łuszczycę czy trądzik.

  Światło wytwarzane przez specjalistyczne lampy może też przyspieszać regenerację tkanek, wzmacniać system odpornościowy, poprawiać mikrokrążenie oraz przynosić ulgę w przypadku wielu innych dolegliwości.

  W naszym centrum rehabilitacyjnym prowadzimy terapie przy użyciu lamp Bioptron. Urządzenie Bioptron pozwala korzystać z właściwości światła słonecznego pozbawionego szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Czas naświetlania lampą Bioptron nie jest długi, a pojedyncza sesja terapeutyczna trwa zazwyczaj od 4 do 10 minut w zależności od rodzaju schorzenia i zapotrzebowania. Posiłkowanie się tą metodą jest bezpieczne i może być stosowane również w przypadku kobiet spodziewających się dziecka.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej