Terapia światłem hiperspolaryzowanym

Bioptron

Terapia światłem Quantum hyperlight ma szerokie zastosowanie. Szczególnie zalecana jest w leczeniu bólu, chorób reumatycznych, po urazach narządów ruchu. Fototerapia bywa też cenionym narzędziem stosowanym w trudno gojących się ranach, atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy czy trądziku. Na naświetlenia lampą kierowani są również pacjenci z sezonowym zaburzeniem afektywnym (SAD).

Światło hiperspolaryzowane wytwarzane przez specjalistyczne lampy może też przyspieszać regenerację tkanek, wzmacniać system odpornościowy, poprawiać mikrokrążenie oraz przynosić ulgę w przypadku wielu innych dolegliwości.

W naszym centrum rehabilitacyjnym prowadzimy terapie przy użyciu lamp Bioptron Quantum Light. Urządzenie to pozwala korzystać z właściwości światła słonecznego pozbawionego szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Czas naświetlania lampą Bioptron nie jest długi, a pojedyncza sesja terapeutyczna trwa zazwyczaj od 4 do 10 minut w zależności od rodzaju schorzenia i zapotrzebowania. Posiłkowanie się tą metodą jest bezpieczne i może być stosowane również w przypadku kobiet spodziewających się dziecka.

Call Now Button
T
Centrum Rehabilitacji Eskulap