• Fala uderzeniowa skupiona

  Pacjentom naszego centrum rehabilitacji umożliwiamy skorzystanie z nieinwazyjnej metody leczenia przewlekłych dolegliwości bólowych oraz problemów układu kostno-mięśniowego skupioną falą uderzeniową. Fala uderzeniowa skupiona trafia i stymuluje jedynie problematyczny obszar, nie oddziałując na zdrowe komórki oraz tkanki.

  Do wykonywania zabiegów tą metodą nasi fizjoterapeuci wykorzystują specjalistyczny aparat wytwarzający falę uderzeniową. W trakcie sesji terapeutycznej pacjentowi przykłada się głowicę urządzenia dokładnie w miejscu, które wymaga leczenia. Najczęściej na podobne zabiegi kierowane są osoby, które doświadczają problemów z narządami ruchu. W tej grupie znajdują się pacjenci uskarżający się na dolegliwości ścięgna Achillesa, stawu łokciowego, ścięgna rzepki, odcinka szyjnego kręgosłupa, stawu barkowego czy ze zmianami zwyrodnieniowymi.

  Pojedyncza sesja przy użyciu aparatu trwa standardowo od 5 do 10 minut. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zabiegi są powtarzane i najczęściej odbywają się 2-3 razy w tygodniu.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej