• Locomat hocoma

  Urządzenie do reedukacji chodu oraz umożliwiające trening na bieżni opartego o prawidłowy wzorzec chodu i dynamiczne odciążenie to wsparcie dla pacjentów dochodzących do zdrowia po różnego rodzaju urazach oraz zmagających się z chorobami. Rehabilitacja przy pomocy urządzenia Locomat Hocoma, które znajduje się w naszym centrum, zalecana jest w przypadku pacjentów cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni, z wszczepionymi endoprotezami czy na uszkodzenie kręgosłupa. Ćwiczenia na Locomat Hocoma są wskazane także dla osób z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym, porażeniem mózgowym czy po udarze oraz porażeniu mózgowym.

  System opiera się na dwóch ortezach i podwieszonej części urządzenia, która stabilizuje i zabezpiecza pacjenta podczas chodzenia. Locomat Hocoma jest sterowany zdalnie, a nad prawidłowym przebiegiem treningu czuwa personel medyczny. Reedukacja chodzenia z Locomat Hocoma wykracza poza ramy tradycyjnych ćwiczeń. Oprogramowanie dołączone do sprzętu umożliwia urozmaicanie zajęć i wprowadzanie elementów gier i zabaw.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej