• Phoenix Liberty

  Nietrzymanie moczu czy osłabione mięśnie dna miednicy to częste kobiece schorzenia. Można je leczyć, do czego przekonuje się coraz większa liczba pacjentek. W naszym centrum rehabilitacji prowadzimy terapie urologiczne oraz ginekologiczne przy użyciu ćwiczeń oraz specjalistycznego sprzętu, takiego jak Pheonix Liberty.

  Urządzenie z konsolą, dotykowym ekranem oraz sondą pozwala na stymulację problematycznych obszarów oraz monitorowanie postępów u pacjenta. Zabiegi rehabilitacyjne polegają na pobudzaniu tkanek oraz narządów przy użyciu specjalnych elektrod. Dla wzmocnienia efektów terapii możliwe jest jednoczesne korzystanie z urządzenia Pheonix Liberty w trakcie ćwiczeń wzmacniających. Elektroterapia pozwala na stymulację statyczną bądź dynamiczną, a dzięki ograniczeniu okablowania pacjent w każdym z tym przypadków może odczuwać swobodę.

  Po ukończonej terapii pacjenci poddani zabiegom mogą zauważyć wzrost napięcia mięśni. Pheonix Liberty wykorzystywany jest nie tylko w zwalczaniu urologicznych oraz ginekologicznych problemów. Terapeuci zalecają elektrostymulację również wówczas, kiedy mają do czynienia z pacjentami po urazach ortopedycznych.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej