• Platforma D-Wall

  Rehabilitacja jest ważnym etapem dochodzenia pacjenta do zdrowia oraz do pełnej sprawności. Zazwyczaj odbywa się na kilku płaszczyznach – w formie ćwiczeń, zabiegów przy użyciu aparatów, a niekiedy także przy pomocy środków farmakologicznych. W naszym centrum rehabilitacji proponujemy pacjentom różnorodne metody pomagające w powrocie do formy. Jedną z nich są ćwiczenia z wykorzystaniem platformy D-Wall.

  Urządzenie do ćwiczeń składa się z kilku modułów: monitora, na którym wyświetlają się programy ćwiczeniowe, platformy statyczno-dynamicznej oraz pomniejszych akcesoriów do treningu. System D-Wall bywa wykorzystywany rekreacyjnie, ale odpowiada także zapotrzebowaniu na sprzęt rehabilitacyjny poprawiający zdolności ruchowe pacjentów i ich wydolność.

  W zajęciach z użyciem sprzętu D-Wall mogą uczestniczyć m.in. osoby po urazach kończyn dolnych oraz górnych, w tym stawu skokowego. Technologia bazuje na programach wzmacniających mięśnie oraz zwiększających ruchomość stawów. System można dostosować do potrzeb pacjenta.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej