• Platforma statyczno-dynamiczna do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360

  W codziennej pracy z pacjentami wykorzystujemy różne metody. Jednym z popularniejszych sposobów przywracania sprawności oraz radzenia sobie z różnego typu dolegliwościami jest ruch dostosowany do możliwości pacjenta. Zaplecze naszego centrum rehabilitacji zostało wyposażone w sprzęt, przy użyciu którego wspieramy osoby z problemami zdrowotnymi w powrocie do formy. Właśnie temu służy m.in. nasza platforma statyczno-dynamiczna do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360.

  Ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty wykonywane przy użyciu urządzenia z ruchomą platformą mogą prowadzić do zwiększenia wydolności, poprawy postawy oraz kondycji u pacjentów. Wskazaniami do zajęć przy użyciu platformy statyczno-dynamicznej do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360 są objęte osoby, które doświadczyły skręceń, złamań czy uszkodzeń więzadeł. Zabiegi na urządzeniu rekomendowane są także pacjentom po wszczepieniu endoprotezy oraz tym, którzy zmagają się z problemami z kręgosłupem. Urządzenie do ćwiczeń pozwala na bieżąco monitorować postępy pacjentów.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej