• Postural Bench

  Większość projektowanych obecnie urządzeń do rehabilitacji posiada szerokie zastosowanie i może być wykorzystywane do różnych celów. Nie inaczej jest w przypadku ławki Postural Bench, która służy do ćwiczeń profilaktycznych i korekcyjnych, ale i diagnozowania problemów związanych z nieprawidłową postawą. Ławka rehabilitacyjna ocenia także ilość tkanki mięśniowej, potrafi wykryć zmiany trzewno-somatyczne oraz zaburzenia funkcjonalne różnego typu.

  Postural Bench wykorzystywany jest przez terapeutów podczas sesji z pacjentami cierpiącymi na bóle kręgosłupa, odcinka lędźwiowego oraz szyi z powodu nieprawidłowej postawy bądź będącego konsekwencją wcześniej przebytego urazu. Urządzenie może być stosowane w leczeniu różnego rodzaju patologii układu mięśniowo-szkieletowego. Funkcję ławki posturalnej Postural Bench można zmienić na bardziej dynamiczną poprzez dodanie do niej specjalnej platformy.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej