• Super indukcyjna stymulacja (SIS)

  Rehabilitanci mają obecnie do wyboru różnego rodzaju terapie oraz szeroki dostęp do nowoczesnego sprzętu. Ułatwia to dobór odpowiedniej metody terapii oraz dostosowanie zabiegów i ćwiczeń do potrzeb konkretnego pacjenta. Jednym z najnowszych sposobów radzenia sobie z różnymi dolegliwościami jest super indukcyjna stymulacja. Metoda ta wykorzystuje najnowszą wiedzę na temat pola elektromagnetycznego. Intensywne pole magnetyczne stosuje się podczas sesji terapeutycznych z pacjentami, którzy cierpią m.in. na zespół cieśni nadgarstka, bolesnego barku, dochodzą do zdrowia po złamaniach, potrzebują stymulacji mięśni oddechowych czy w profilaktyce zaniku mięśni.

  Super indukcyjna stymulacja polega na pobudzaniu tkanek oraz mięśni przy użyciu urządzenia, które indukuje pole magnetyczne o wysokiej intensywności. Elektrostymulacja w przypadku takiej terapii jest głęboka i wchodzi w reakcję z ludzkim organizmem. Metoda super indukcyjnej stymulacji może przyczynić się do redukcji odczuwanego przez pacjenta bólu, przyspieszyć procesy regeneracyjne oraz wzmocnić osłabione partie mięśni.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej