dr n. med. Paweł Molski

Specjalista w dziedzinie fizjoterapii, certyfikowany terapeuta metody McKenzie, terapeuta medycyny ortopedycznej OM Cyriax i terapii manualnej wg Typaldos’a (FDM) oraz specjalista terapii mięśniowo-powięziowej.

Członek kolegium redakcyjnego i międzynarodowego komitetu doradczego Archives of Clinical and Experimental Surgery (ACES). W latach 2010-2013 członek zarządu Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Oddział w Bydgoszczy. Wyróżniony w zakresie biologii medycznej w uznaniu szczególnych wartości naukowych. Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kongresów, kursów i staży z zakresu rehabilitacji m.in. w Cleveland Clinic.

Dzięki licznym szkoleniom z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapii i terapii manualnej nieustannie poszerza swoją wiedzę. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięcza wieloletniej pracy w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Oddziałem Wczesnej Rehabilitacji w Schorzeniach Ortopedyczno-Urazowych Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

W wolnym czasie pasjonat podróżowania, wspinaczki oraz Tai Chi.

mgr Barbara Ziemniarska

Magister fizjoterapii, specjalizuje się w metodach terapii ruchem oraz mięśniowo-powięziowej terapii manualnej wg Typaldos’a (FDM) czy Anatomy Trains. Jest terapeutą metody McKenziego oraz metody BeBo(trening mięśni dna miednicy wykorzystywany w leczeniu nietrzymania moczu). Jest  certyfikowanym trenerem Pilates, FACTS (Functionl & Careful Training System) oraz Medical Fittness Trainer. Zajmuje się również oceną funkcjonalną FMS (functional movement screen).

Dzięki licznym szkoleniom z zakresu nowoczesnych metod terapii ruchem i terapii manualnej nieustannie poszerza swoją wiedzę.Uczestniczy w licznych krajowych i zagranicznych kursach i stażach z zakresu rehabilitacji m.in. Ev. Krankenhauses Hagen-Haspe, Niemcy.

Zawodowo zajmuje się głównie leczeniem urazów sportowych i rehabilitacją aktywnych kobiet w ciąży i wracających do sprawności po porodzie. Podczas prowadzonych zajęć  wplata ćwiczenia mające na celu poprawę równowagi strukturalnej w ruchu oraz ożywienie „zapomnianych” obszarów ciała integrując je z umysłem co pozwala osiągnąć lepsze efekty w treningu i dobre samopoczucie.

W wolnym czasie oddaje się treningom fukcjonalnym m.in.  CrossFit czy body&mind dzięki czemu łączy swoją pasję z pracą lepiej rozumiejąc pracę z ciałem.