• Diers Formetric 4D

  Pacjentom naszego centrum rehabilitacji zapewniamy możliwość skorzystania z trójwymiarowej analizy kręgosłupa 4D przy użyciu sprzętu Diers. To nieinwazyjna metoda pomiaru kręgów oraz poszczególnych odcinków tej części szkieletu przy użyciu metody światło-optycznej. Wyniki badań wyświetlają się w formie cyfrowej na monitorze zaraz po przeprowadzeniu analizy.

  Urządzenie do trójwymiarowego badania składa się z dwóch głównych części. Pierwsza z nich to cyfrowa kamera wideo, a druga to projektor. Sprzęt emituje wiązki pomiarowe i kieruje je na kręgosłup pacjenta. Tak zebrane dane są od razu przekazywane do komputera, a specjalny program tworzy cyfrową mapę wskazanego fragmentu ciała. Uzyskane pomiary mogą posłużyć w dalszym etapie do diagnozy problemu oraz wskazać właściwy sposób postępowania w przypadku dolegliwości. Z trójwymiarowej analizy kręgosłupa mogą korzystać także kobiety w ciąży.

  Urządzenie 4D Diers umożliwia również zbadanie postawy oraz wykonanie statycznej i dynamicznej analizy stóp oraz chodu.

 • Zobacz ofertę programów

  Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb programy profilaktyczne, które pozwolą dłużej cieszyć się pełnią zdrowia.
  Dowiedz się więcej
 • Wyposażenie

  Nasze urządzenia to nowoczesne, precyzyjnie dobrane narzędzia terapeutyczne z najwyższej półki.
  Dowiedz się więcej
 • Zapisz się

  Nie czekaj - zarejestruj się już dziś!
  Dowiedz się więcej