Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, które oferujemy naszym pacjentom. Szczegóły dotyczące programów promocyjnych dostępne są pod nr telefonu +48 326 58 20.

Stała cena za zabiegi!

W naszym Centrum przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocję:
Nie zależnie od ilości zleconych zabiegów, proponujemy Państwu stałą cenę 100zł za pakiet zabiegów!

W zależności od wskazań do wyboru: krioterapia ogólnoustrojowa lub lokalna, laser wysokoenergetyczny HILT, fala uderzeniowa, drenaż pneumatyczny, głęboka stymulacja elektromagnetyczna, magnetoterapia, sonoterapia oraz elektrostymulacja.

Zniżka dla klubów sportowych!

Prowadzisz klub sportowy? Jesteś menedżerem lub trenerem i chciałbyś aby Twoi zawodnicy pozostawali zawsze we wzorowej kondyncji? Zapraszamy do naszego Centrum.

Doceniamy pracę, jaką sportowcy oraz trenerzy wkładają w rozwój swoich umiejętności i osiągnięć, więc proponujemy w ramach współpracy upusty do 10% na wybrane pakiety. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla klubów sportowych.

Więcej zabiegów, mniejsza cena.

Aby proces terapii był skuteczny, nie rzadko należy powtarzać seriami wybrane procedury. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy specjalne zniżki dla osób rejestrujących więcej niż jeden zabieg.

Przy wyborze 10 lub więcej zabiegów, specjalnie dla naszych pacjentów oferujemy 10% zniżki na wszystkie te zabiegi. Dzięki temu co dziesiąty zabieg wykonywany jest zupełnie za darmo!